Донецьк Live

   
09:50 - Volodymyr Boyko «Ну чого кажда срань должна писать на генерального прокурора?» – ця знаменита фраза з «фонотеки майора Мельниченка», сказана колиш...

«Ну чого кажда срань должна писать на генерального прокурора?» – ця знаменита фраза з «фонотеки майора Мельниченка», сказана колишнім президентом Кучмою колишньому генеральному прокурору Потебеньку з приводу скарги Георгія Гонгадзе на стеження за ним невідомими особами, заграла новими барвами після того, як народний депутат Дейдей та начальник ГУ Нацполіції Аброськін публічно пообіцяли забити бейсбольними бітами народного депутата України Ігоря Луценка.

Нагадаю, що Аброськін ...на своїй фейсбук-сторінці закликав покалічити народного депутата при виході з Верховної Ради за те, що Ігор оприлюднив інформацію про службу в батальйоні ДНР «Восток» ще одного фаворита Авакова – нинішнього полковника поліції Голубана.

Як виявилось, на підручних Авакова ані Кримінальний, ані Кримінальний процесуальний кодекс України не поширюється: Голубан був оголошений святим, а генеральний, прости господи, прокурор Ю.Луценко відмовляється розслідувати вчинений Аброськіним злочин і не реагує ані на заяви Ігоря Луценка, ані на судові рішення, якими Генпрокуратура зобов’язана відкрити кримінальне провадження відносно Аброськіна.

На фото – ухвала слідчого судді Печерського райсуду, розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/66130450. Цією ухвалою суд визнав протиправною бездіяльність Генпрокуратури й зобов’язав підлеглих генерального, прости господи, прокурора зареєструвати кримінальне провадження відносно Аброськіна.

Зрозуміло, що на це судове рішення Ю.Луценко плює точно так, як і на десятки інших. Тож я собі думаю: оскільки з призначенням алкоголіка й казнокрада на посаду генерального прокурора в Україні остаточно зникли будь-які легітимні можливості захисту прав і свобод громадян, може не варто «каждой сранє» псувати папір на заяви та скарги в Генпрокуратуру? Може, цю проблему простіше вирішити за допомогою одного снайпера? Бо якщо ані органів прокуратури, ані легального правосуддя в Україні не існує, громадянам не залишається нічого іншого, як захищатись від усіляких аброськіних самотужки.

( Volodymyr Boyko )

22 травня 2017

21 травня 2017
19:24 - Дмитро Лубiнець Сьогодні відбувся перший Всеукраїнський форум "Роль жінки у зоні АТО". Багато запрошених гостей, спікерів, слухачів та народні деп...

Сьогодні відбувся перший Всеукраїнський форум "Роль жінки у зоні АТО". Багато запрошених гостей, спікерів, слухачів та народні депутати. Дмитро Валерійович привітав присутніх жінок, як й інші присутні чоловіки. Було про що розповісти, послухати, отримати нову інформацію, перейняти досвід. Що є самим добрим, це те, що гості та учасники форуму перейняли досвід у нас! Таке різноманіття програм, проектів, організацій, які втілюють в життя ці ідеї-це все Волноваха! Як представник БО "Я-Волноваха" виступила в ролі спікера та презентувала фонд: основні аспекти діяльності, реалізовані проекти та напрямки. Дуже гарний досвід для нас, дякуємо організаторам, партнерам та спікерам за цей форум!

( Дмитро Лубiнець )
11:51 - Владимир Корнилов Обожаю этот ресурс - "Управление разведки Минобороны Украины". Почитаешь их очередную "сенсацию" - и диву даешься! Они всегда "точ...

Обожаю этот ресурс - "Управление разведки Минобороны Украины". Почитаешь их очередную "сенсацию" - и диву даешься! Они всегда "точно знают" названия российских воинских частей, чьи военнослужащие в Донбассе якобы совершили то или иное преступление. Но никогда (!) не знают, когда и где это "преступление" совершено, и почему об этом никто, кроме данного ресурса, не сообщает. Напишут, например: "Военнослужащие 3-го взвода 2-й роты 5-го батальона спецполка ВС РФ совершили дебош в... школе Донецка". Но что за школа, само собой, не скажут. Хотя казалось бы, вы ж такие подробности знаете! Что мешает-то сообщить? Неужели останавливает тот факт, что тогда смогут проверить не только донецкие СМИ?...
Или вот самый свежий пример, сегодняшний. Сообщили теперь о том, что в частях Донецка, Луганска и Горловки неуклонно "растет количество военнослужащих", которые намерены дезертировать в случае обострения войны. Источник этой информации? Там социологи от Минобороны Украины регулярно опросы проводят, что ли? И ведь украинские СМИ спокойно это ретранслируют, не задаваясь такими вопросами!..
А вот представьте, откроет кто-то сейчас ресурс в Донецке, который начнет регулярно выдавать такие новости: "Капрал Алхэм и рядовой Райан из 3-го взвода 5-й роты корпуса морской пехоты США изнасиловали 5 буренок в хозяйстве частного фермера на территории Харьковской области". Представили? А теперь представьте, как все СМИ Запада начнут вопить о "российской пропаганде и дезинформации"! Но видите, наличие такого же ресурса в системе государственной пропаганды Украины никого не смущает. Многие западные "эксперты" даже ретвитят подобную чушь и не краснеют...

( Владимир Корнилов )

20 травня 2017
21:23 - Владислав Бриг @банашки Всесвиту Петр Порошенко сообщил, что обсудил с федеральным канцлером Германии Ангелой Меркель сценарий оказания давления ...

@банашки Всесвиту

Петр Порошенко сообщил, что обсудил с федеральным канцлером Германии Ангелой Меркель сценарий оказания давления на Российскую Федерацию с целью выполнения ею минских соглашений.

А что должна выполнить Россия из Минска-2, кто мне расскажет?

...

Принять Особый статус? Принять закон об амнистии? Прекратить блокаду Донбасса? Согласовать и провести выборы? Прекратить обстреливать Донецк, Докучаевск, Спартак, Коминтерново и Горловку?

( Владислав Бриг )
21:05 - Георгій Мазурашу "Золоті бар'єри 2017" у Вінниці позаду, було прикольно!;) 200 м з/б Чоловіки 1 Артем Шаматрін (Київ). 2Олександр Данілов (Чернівці...

"Золоті бар'єри 2017" у Вінниці позаду, було прикольно!;)
200 м з/б
Чоловіки
1 Артем Шаматрін (Київ). 2Олександр Данілов (Чернівці). 3 Данило Шаматрін (Дніпро)
Жінки...
1 Вікторія Ткачук (Донецька). 2 Олена Яновська (Вінниця). 3 Марія Миколенко (Чернігів)
100 м з/б
1 Анна Плотіцина. 2 Оленя Яновська. 3 Анна Чубковцова (Київ).
110 м з/б
1 Артем Шаматрін (Київ). 2 Богдан Чорномаз (Київ). 3 Сергій Копанайко (Київ).
Естафета 4х100 м з/б. 2 Вінниця. 2 Київ
Плюс покащові виступи, дитяча легка атлетика ІААФ, розіграш призів і т п;)
Респект Олені Яновській, Сергію Черненкову і Ко, молодчинки!!! І учасники бомбезні, в гарному настрої, працювали реально на популяризацію легкої атлетики!
Мав честь познайомитися особисто з легндарною Тетяною Самоленко (повний комплект олімпійських нагород!). Перед очими її перемога в Сеулі-88 на 3000 м і "бронза" на 1500 м, а в Барселоні-92 додала і "срібло" на 3000 м, чотириразова чемпіонка світу і т д! Вигравала 800 м у рекордсменки світу;) Приємно, що Тетяна Володимирівна "одобрямс" мою роботу на мікрофоні:) Запросив від імені федерації і голови Валерія Чинуша на "Буковинську милю", буде велика честь для нас;)
Був на змаганнях і міністр Ігор Жданов, інші керівники...

( Георгій Мазурашу )
00:13 - Костянтин Іщейкін Кажуть, що поки наш комітет перебував на Донбасі, в кількох десятках кілометрів від лінії фронту, колега Сергій Лещенко виступав з...

Кажуть, що поки наш комітет перебував на Донбасі, в кількох десятках кілометрів від лінії фронту, колега Сергій Лещенко виступав з трибуни Верховної Ради на захист російських соцмереж.
Якщо це правда - я щасливий, що цього не чув.
Коли Україна відрізала від фінансування тимчасово окуповані території, а кошти, що призначалися для різних видатків там, ми з колегами в тому числі спрямували на соцеконом, Донеччина отримала ресурс для оновлення.
Один з результатів - ми відкрили ме...га-сучасну опорну школу - першу з 28, які будуть в Донецькій області. І це не просто ремонт будівель, а й нове обладнання і найголовніше - підвищення кваліфікації вчителів!
Тепер діти тут навчатимуться на такому ж обладнанні, що й в Лондоні - школярі отримали цифрові лабораторії Einstein від фірми Фур'є. У кабінетах для трудового навчання стоять швейні машинки Brother. У майбутньому тут ще буде майданчик зі штучним покриттям.
У моєму дитинстві про такі кабінети фізики,біології чи хімії навіть мріяти ніхто не міг. А тепер світ відкритий разом з його можливостями.

А як щодо шкіл Полтавщини? Хіба ми не варті того, щоб наші діти вчилися як у Британії?

( Костянтин Іщейкін )

19 травня 2017

18 травня 2017

17 травня 2017
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.