Донецьк Live

   

07 серпня 2020
16:42 - Nadiia Babynska Virna коронавірус і карантин не завада активностей щодо доступ до публічної інформації. трохи новин про суди і не тільки - ми з ініціат...

коронавірус і карантин не завада активностей щодо доступ до публічної інформації. трохи новин про суди і не тільки

- ми з ініціативою OpenUp: за все відкрите подали позов до моторно транспортного страхового бюро України про надання і оприлюднення даних про поліси обов'язкового страхування транспортних засобів (Ярослав Гарагуц вони відмовили надати дані). ці дані допоможуть створювати нові сервіси для водіїв і водійок, зменшити кількість аварій з незастрахованими авто, моніт...оринг та контроль страхового ринку, розуміти, яка машина і тп. позов писали і гроші на судовий збір (а тепер це 840 грн за одну вимогу!) ініціативою.

- за юридичної підтримки Платформа прав людини та за кошти на судовий збір від #насудзадоступ Руслан Зерницький з Рух ЧЕСНО подав позов до Харківської міської ради про доступ до даних про відвідуваність сесій з засіданнями комісій її депутатами протягом 7 скликання. рада захотіла 34 тисячі за "виготовлення "цифрових копій документів шляхом їх сканування", при цьому маючи ці дані в цифровому форматі!

- зовсім скоро можна очікувати прогрес в кампанії #відкрий_фінзвітність, яка має за мету відкрити дані фінзвітності компаній. зокрема, перший заступник Міністерство юстиції України Євгеній Горовець підтримує ініціативу, окрім того є вимога закону щодо відкритості цих даних. наразі формується робоча група (хочеться вірити, активна і результативна), Мін'юст готовий оприлюднювати дані.

- також у Denys Gubashov є новини) але він вже сам розповість. стосується теж відкритих даних і Міністерства культури.

- запрацювала парламентська робоча група з питань законодавства щодо доступу до публічної інформації, куди ми з Ihor Samokhodsky входимо в цю групу (Ігор зараз моя найбільша підтримка в активностях щодо відкритих даних, за що йому велика дяка!). і хоча я не прихильниця законодавчого зарегулювання сфери відкритих даних, але деколи по-іншому не виходить переконувати розпорядників.

- триває формування урядового плану дій ініціативи "Партнерство відкритий уряд" Ініціатива "Партнерство "Відкритий Уряд" в Україні - OGP Ukraine на 2020-2022 роки. брала участь практично у всіх обговореннях і, сподіваюсь, що туди потраплять мої пропозиції щодо гендерно дезагрегованих даних, хакатону для створення ІТрішень для і про жінок, оприлюднення фінзвітності та відкритий код для урядових ІТ продуктів.

- якщо вдасться вирішити технічні та організаційні питання, дані з наших ГІС в Житомирі, Маріуполі, Чернівцях, Нікополі, Червонограді, які розроблені за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС, будуть автоматично вивантажуватись до data.gov.ua

поки ніби все. як ще щось згадаю, то допишу)

( Nadiia Babynska Virna )

06 серпня 2020

05 серпня 2020

04 серпня 2020

03 серпня 2020

02 серпня 2020

01 серпня 2020
19:10 - Maksym Burbak Під час поїздки в Донецьк в рамках акції " Вставай Україна " в короткій перерві з колегою Федоруком знайшли композицію- подарун...

Під час поїздки в Донецьк в рамках акції " Вставай Україна " в короткій перерві з колегою Федоруком знайшли композицію- подарунок від Чернівців.

( Maksym Burbak )

31 липня 2020
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.

 

 

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS