Окупантів відправляють у Маріуполь таджиків – ЗМІ

04 жовтня 2022 18:52:52    

Російські компанії відправляють трудових мігрантів з Таджикистану до окупованого Маріуполя.

Запропонували взяти участь у відновлювальних роботах, повідомляє таджицька служба "Радіо Свобода", "Радіо Озоді".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Маріуполя окупанти планують "евакуювати" людей до РФ Андрющенко

Їм пообіцяли платити від 130 до 250 тис. рублів на місяць, надавати тимчасове житло та триразове харчування. Деякі мігранти відмовились, бо бояться потрапити під обстріли.

Невідомо, скількох громадян Таджикистану відправили до Маріуполя. Один з них розповів, що працює там з серпня. Каже, що будівельна компанія "Реставрація" направила 110 робітників. Більшість з них з Таджикистану.

У посольстві Таджикистану у РФ сказали, що офіційного повідомлення від російської влади про відправку громадян до Маріуполя не отримували.

Відбором робітників займаються і таджицькі будівельні фірми. Власник однієї з них сказав, що отримав заявку на відправку до Маріуполя 30 тис. будівельників.

У Маріуполі окупанти готуються до проведення мобілізації. Нині військова комендатура тотально перевіряє на вулицях документи всіх чоловіків, повідомили у Маріупольській міській раді.

Шлях до проведення мобілізації відкрили незаконні референдуми та "приєднання" захоплених територій до РФ. Маріупольські колаборанти вже підготували відповідні рішення.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS