Зеленський поставив під сумнів узяття під контроль Шумів у 2018 році

13 квітня 2021 12:18:00    

Президент Володимир Зеленський поставив під сумнів рішення узяти селище Шуми на Донбасі під контроль у серпні 2018-го.

Про це він заявив, коментуючи ескалацію на Сході країни під час інтерв'ю журналу Time.

"Для когось це значило, що ми круті хлопці. Для інших це означало, що їхні сини не повернуться додому", - сказав президент.

Зеленський додав, що переміщення російських військ поблизу українського кордону націлене на залякування Києва та Заходу.

"Вони хочуть, щоб Захід боявся сили Росії. РФ розраховує загострити обставини настільки, щоб показати, що Захід проявить нерішучість у підтримці України. Це свого роду тест", - зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американські ракети Patriot треба розмістити в Україні - Єрмак

9 вересня 2020 року на засіданні ТКГ учасники домовилися про спільну інспекцію в районі селища Шуми за участю представника ОБСЄ та окупаційних сил РФ. Наступного дня в містах України пройшли акції протесту, люди вимагали імпічменту президента. Офіс президента скасував спільне інспектування. Пояснюючи це новими вимогами російської сторони.

Військові ЗСУ показали відеоролик з вогневою точкою бойовиків біля насосної станції поблизу селища Шуми на Донбасі. З цієї станції снайпери сепаратистів вбили 4 і поранили 2 українських військових 26 березня 2021-го. Збройні сили зазнали найбільших втрат в одному бою від початку перемир'я в липні 2020 року.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS