Донецьк Live

   

26 березня 2017
12:32 - Vyacheslav Abroskin Три роки тому, в березні була відновлена Національна гвардія України. Навесні добровольці встали проти ворога та згодом увійшли, в...

Три роки тому, в березні була відновлена Національна гвардія України. Навесні добровольці встали проти ворога та згодом увійшли, в тому числі до лав нацгвардійців. За час проведення АТО загинули близько 200 гвардійців та 900 осіб отримали поранення. Світла пам'ять загиблим та одужання пораненим бійцям.

Сьогодні Нацгвардія - це наші бойові побратими, з якими пліч-о-пліч ми пройшли спецоперації в Дебальцеве, Мар'їнці та Широкиному. Щодня ми несемо службу на блокпостах та вулиц...ях міст по забезпеченню правопорядку. Мета в нас одна - захист громадян України.

Щиро вітаю з Днем Нацгвардії бійців та ветеранів. Настане час і пройдемо разом, військові та правоохоронці, урочистим маршем по центральним вулицям звільненої від терористів Донеччини та Луганщини.

Зі святом! Слава Україні!

( Vyacheslav Abroskin )

25 березня 2017

24 березня 2017

23 березня 2017
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.