Донецьк Live

   
07:50 - Костянтин Яриніч ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для...

ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ

Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для держави! Спортивно активна та інтелектуально розвинена молодь – це показник здоров`я суспільства!

Минулого тижня у нашому місті проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У суботу відвідав фінал Чемпіонату і вкотре переконався, що українці варті найвищих перемог! Учасники Чемпіонату продемонстрували шалене прагнення бути першими та ваго...мі зразки виконавської майстерності.
Конструктивно поспілкувався з головним тренером національної чоловічої збірної зі спортивної гімнастики Геннадієм Сартинським. Геннадій Людвігович зазначив, що на Кіровоградщині тренери є професіоналами своєї справи. Приємно було отримати від майстра також високу оцінку організації Чемпіонату України спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву «Надія». Саме зараз ми вирішуємо проблему застарілого обладнання, яке потребує заміни. Зокрема, ми домовились про доставку приладдя, яке використовувалось на Літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

У цей же день відвідав День відкритих дверей в Донецькому національному медичному університеті. Приємно зазначити, що актова зала університету була повністю заповнена абітурієнтами та їх батьками. Я побачив в очах дітей жагу до знань та бажання виконувати одну з найскладніших місій – бути освіченим лікарем. Можу підтвердити, що Медичний Університет готує надійних і кваліфікованих спеціалістів.

Також, на вихідних відвідав Чемпіонат України з баскетболу серед чоловіків. Отримав масу задоволення від перемоги НАШИХ. БК «Золотий вік» здобув блискучу перемогу над Львівською Політехнікою з рахунком 97:78. На жаль, у неділю наші баскетболісти зазнали поразки. І, справді, перемог без поразок не буває. Але, все ж таки, «Золотий вік» продемонстрував хорошу підготовку і ще раз довів, що і в баскетболі наше місто має достойне молоде покоління!

Дбаємо про молодь - дбаємо про життя!

( Костянтин Яриніч )

26 березня 2017
21:40 - Денис Казанский Обсуждение в группе "Взаимовыручка в Донецке". Жители города жалуются друг другу на подвиги "освободителей", которые отжимают у ...

Обсуждение в группе "Взаимовыручка в Донецке".

Жители города жалуются друг другу на подвиги "освободителей", которые отжимают у мирных жителей дома и квартиры.

"Нет смысла бороться. Терпите и привыкайте" - советуют бывалые дончане, тем, кто только недавно столкнулся с "защитниками".

...

Ну а так все хорошо. Беспредела нет (с)

( Денис Казанский )
19:31 - Andriy Tsaplienko Владислав Чубур. Навідник-оператор БМП з так званого "9-го полку морської піхоти". Саме цей підрозділ обстрілював село Водяне. Бой...

Владислав Чубур. Навідник-оператор БМП з так званого "9-го полку морської піхоти". Саме цей підрозділ обстрілював село Водяне. Бойовики саме з цього сумнозвісного "полку", як звичайнісінькі мародери, обібрали тіла загиблих українських матросів-морпіхів, а потім дзвонили по вкрадених телефонах. Вимагали з матерів гроші за тіла бійців. А до "Дев'ятки" Владове місце служби було в бригаді "П'ятнашка". Саме тій, яка штурмувала Мар'їнку влітку 15-ого. Проте, треба сказати, що під ч...ас останнього загострення Влад Чубур вже не був у лавах бойовиків. Він прямував з Москви... до Києва. Бо й сам він колишній киянин. Колишній власник комп'ютерного клубу і навіть колишній директор сільського будинку культури. До речі, скріпи не завадили адептові "русского мира" прийняти іслам. Чому ж він таємно їхав до Києва, і хто так вдало змінив його маршрут, ви дізнаєтесь через кілька хвилин, у програмі "ТСН Тиждень" на телеканалі "1+1". Обіцяю, з нами буде цікаво.

( Andriy Tsaplienko )

25 березня 2017
22:55 - Мар'яна П'єцух Смішне про стереотипи. Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця...

Смішне про стереотипи.
Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця виставка якої мандрує Україною згадала цікавий епізод, коли в 2016-му в Івано-Франківську на відкриття її виставки прибігли якісь хлопці в чорному розбиратися , що за сепаратистка приїхала, а перед тим організатори виставки прибрали з афіші назву виставки "Культурний простір Донеччини", назвавши якось абстрактно про вишивку, щоб не "маячити" Доне...ччиною.
Від хлопців в чорному тоді врятував хрест Степана Бандери. Це нагорода, яку колись вручили Огнєвій, і яку вона завбачливо взяла з собою і повісила біля своїх експонатів.
Виставка вже відбулась в багатьох містах. На Великдень пані Людмила планувала робити виставку у Львові. Їй запропонували її організувати львівський Союз Українок , але вже два місяці на зв'язок не виходять. А пані Людмила вже встигла відмовити людям з Дніпра, які так сам пропонували зробити виставку на Великдень.
Якщо ви знаєте когось, якісь ГО, хто б допоміг організувати виставку у Львові і оплатити купе, щоб повезти всі експонати та бюджетне проживання (харчуватися пані Людмила обіцяє за свій рахунок), то дайте знати.

( Мар'яна П'єцух )
22:05 - Roman Sinicyn Книрік/ньюсфронт - отримав карти з чекою, уйобок? Морду свою знайшов там? А граната де, як думаєш?)) На Міра 12 \ 60 в Бахчисараї?...

Книрік/ньюсфронт - отримав карти з чекою, уйобок?
Морду свою знайшов там? А граната де, як думаєш?))

На Міра 12 \ 60 в Бахчисараї? В Донецьк ще не доїхало?)

...

Гандони, знайте що руки українських патріотів набагато довші, чим ви думаєте.

І картішки, це так - потролити вас уєбнів. Наступного разу буде РГД чи ПМНка. І останнє в житті натискання на кнопку ліфта. Здохнете всі.

Гроші за колоду можеш в Народний тил скинути, дєрзкій ти наш
http://nt.org.ua/bp/

( Roman Sinicyn )

24 березня 2017
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.