Донецьк Live

   
17:18 - Володимир Парасюк Як круто, що #Маріуполь український. В мене з цим містом дуже багато спогадів. P.s. Останій раз тут був, ще в 2014 році....

Як круто, що #Маріуполь український. В мене з цим містом дуже багато спогадів.

P.s. Останій раз тут був, ще в 2014 році.

( Володимир Парасюк )

25 лютого 2017
19:59 - Єгор Соболєв Ідея власними руками зупиняти торгівлю на крові захоплює все більше людей. Весь тиждень я бачив в Парламенті бажання затягнути час...

Ідея власними руками зупиняти торгівлю на крові захоплює все більше людей.

Весь тиждень я бачив в Парламенті бажання затягнути час, далі ухилятися від розгляду закону про тимчасово окуповану територію, який офіційно визнає захоплені Росією наші землі окупованими, покладає на державу-агресора відповідальність за порушення там прав людини та руйнацію економіки і обмежує торгівлю виключно продажем продуктів, товарів першої необхідності та гуманітарної допомоги під контролем міжн...ародних організацій. Як я розумію, клептократи сподіваються, що люди втомляться, зневіряться і ешелони знову підуть до Плотницького та Захарченка та від них.

Дарма.

Можу засвідчити, що активістів блокади торгівлі на крові стає все більше, «редути», якими перекриті основні маршрути торгівлі, завалені волонтерською допомогою і географія спротиву розширюється.

Прямо зараз виявляємо можливі обхідні шляхи торгівлі на крові на півдні Донецької області, причому як залізничні, так і автомобільні.

Кохана, я пам’ятаю, що мені завтра 40, а тобі 18, і обов’язково приїду тебе привітати:)

Тут багато чудових людей, з задоволенням би завітали до нас на святкування, але справу блокади торгівлі на крові треба продовжити

( Єгор Соболєв )
16:49 - Ірина Суслова 2 тижні тому мала можливість побувати у місті Покровськ на засіданні Східного освітнього форуму, спілкувалась з багатьма педагогам...

2 тижні тому мала можливість побувати у місті Покровськ на засіданні Східного освітнього форуму, спілкувалась з багатьма педагогами та викладачами внутрішньо переміщенних вишів та шкіл, які нині працюють на підконтрольній території Донецької області. Мушу констатувати - їх єднають досить схожі проблеми. Це, передусім, матеріальні потреби шкіл: незавершені ремонти, «недоутеплення», нестача навчального обладнання, відсутність інтернету, що обмежує можливість здійснювати поклад...ені на них функції щодо проведення дистанційного навчання та, на жаль, багато інших проблем.

Крім того, є величезне питання щодо проходження ЗНО дітьми, які проживають на непідконтрольних територіях. Терористична влада свідомо робить так, щоб учні не могли в день ЗНО відлучитись зі своїх шкіл. Якщо ми не хочемо втратити цих дітей, мусимо надати їм можливість здобувати вищу освіту в українських навчальних закладах.

Суттєвим недоліком є відсутність штатних психологів в школах Донеччини. А, між тим, діти перебувають в перманентному стресовому стані і їм вкрай необхідна допомога фахівців, яких на більш ніж 30 шкіл Краматорську - аж 9!

За результатами зустрічей в Покровську сформувала досить значний список потреб освітян регіону й спільно підготували низку депутатських звернень, які будуть спрямовані до компетентних державних установ. Сподіваюсь, спільними зусиллями ми допоможемо дітям, вчителям та викладачам Донеччини.

#Донеччина #освіта #ЗНО

( Ірина Суслова )
11:40 - Тарас Пастух Вуглегірська ТЕС на Донеччині - позитивний приклад, яким чином Україна може бути незалежною від окупованої території. Це є українс...

Вуглегірська ТЕС на Донеччині - позитивний приклад, яким чином Україна може бути незалежною від окупованої території. Це є українське підприємство, яке отримує вугілля газової групи з шахт, які працюють на підконтрольній Україні території, і це вугілля переміщається по колії, яка повністю контролюється Україною.

Поспілкувались з директором ТЕС Сергієм Тарутіним: запасів вугілля є практично на три місяці. Постачається воно через станцію Попасна, Лозова. А далі, до окупованих ...територій, залізничного сполучення немає.

Раджу приїхати на Вуглегірську ТЕС і авторам “фейків”, у котрих почалося весняне загострення, та котрим почали ввижатися поїзди з контрабандою на "повітряних подушках", що рухаються по зруйнованій залізниці.

А там, де йшла контрабанда та “обмін товарами” – рух заблоковано. За що велика шана учасникам блокади торгівлі на крові!

( Тарас Пастух )
11:22 - Sergey Vysotsky Если кто не понимает зачем Савченко поехала в Донецк - почитайте товарища Килинкарова. Бывший депутат-коммунист постоянно гоняет н...

Если кто не понимает зачем Савченко поехала в Донецк - почитайте товарища Килинкарова. Бывший депутат-коммунист постоянно гоняет на российские эфиры и работает по кремлёвской методичке. Легитимизация "ЛДНР" как субъектов - вот цель визита.

( Sergey Vysotsky )
09:59 - Borislav Bereza Народный депутат Украины 8 созыва Надежда Савченко находится в Донецке в гостях у сепаров и фсбшников. Оценку этому должны давать ...

Народный депутат Украины 8 созыва Надежда Савченко находится в Донецке в гостях у сепаров и фсбшников. Оценку этому должны давать не в Фейсбуке, а в СБУ. Какова реакция на произошедшее у Службы, Олена Гітлянська?

( Borislav Bereza )
01:52 - Євген Шевченко Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька ...

Знаєте, іноді дивує.....хоча ні - ідіотизм деяких народних депутатів та їх помічників нажаль вже навіть не дивує. Сьогодні кілька слів про пані Тетяну Чорновол з "Народного фронту" та її вірного друга Андрія Дзиндзю.

Так ось ці два шановані "революціонери" на цьому тижні розродилися не аби якою "сенсацією" - виявилося що Семенченко & "Самопоміч" не перекрили залізничну гілку з окупованого Вуглегірська на Попасну (через Світлодарськ) і тим самим нібито забезпечили вільний про...хід вугілля з шахт самого Юрія Іванющенко! У підтвердження своїх слів вони надали відео нескінченно довгих потягів, що кожного дня йдуть з окупованих територій наповнені вугіллям....хоча ні, стривайте - відео чомусь не має. Мабуть з технічних причин щось там не склалося. Ба, нема навіть жодного фото?.. Як прикро - невдача спіткала радянського спортсмена...

Проте у наявності бачимо інший факт, а саме мапу залізничних шляхів - бінго! І цей факт є беззаперечним, бо ж він таки доводить, що там є рейки та шпали, бо ж вони позначені на мапі. Ну, принаймні мають бути. І потяги там же ходять, мабуть. Ну, принаймні мають ходити, бо ж колія для того ся і будувалася, еге-ж?..

Так ось що маю сказати цим двом оленям:

По-перше, пані Тетяна, ви можете бути якоюсь хоч трохи послідовною? Бо ж ви з першого дня на лайно сходили - так критикували того Семенченка і його блокаду. А тепер осьо кажете: нє порядок - не усе перекрито! Де ваша логіка - загубилася? Чи просто вже пішла від вас у розпачі?..

По-друге, як на вашу думку ми щось десь там не перекрили, то взяли свого Авакова з його "Азовом", взяли Геращенко з його пістолетами, взяли того дибіла Парубія з мегафоном, поставили сцену зі своїми прапорами поперек рейок і перекрили вже! Буде гарний піар для "Народного фронту".

По-третє, відкрию вам, посіпакам недолугим, Америку - вугілля там дійсно певною мірою рухається, проте що ж це за вугілля і звідки/куди саме воно йде? А йде воно по колії з Попасної до Світлодарьску, тобто у зворотньому напрямку від того, який ви там вказуєте. Чому ж саме у Світлодарьск? Бо ж саме там, йолопи, заходиться Вуглегірська ТЕС, що споживає не "антрацит", а вугілля саме газових марок, яке видобувається на шахтах вільної України.
І до речі належить ця ТЕС державі. І вона є абсолютно прибутковою. І середня зарплатня тут у робітників на рівні 9000грн. І це вам не скрізь збиткові ТЕС пана Ахмєтова, що кожного року якісь там дотації від держави вимагає.

В-четверте, якщо ви стверджуєте, що ми не перекрили колію з окупованого Єнакієво/Вуглегірська на вільні Світлодарськ/Попасну, то в мене таки є просте нафіг запитання - якого дідька нам перекривати колію, яка в напрямку лінії фронту вже давно є зруйнованою і останній раз вагони з вугіллям саме з окупованої території пройшли мабуть десь роки зо два потому?

Ну і п'яте на останок - до чого тут взагалі "Самопоміч" і Іванющенко? Де хоч мінімальна логіка? Яким взагалі чином у вашій хворобливій уяві утворюється подібний логічний ланцюг?.. Чому немає прізвища Путіна, Януковича? Чому, врешті-решт, не Пабло Ескабар чи Усама бен Ладен?.. Гулять так гулять, пані Тетяно - жгітє ісчо!

Тож у підсумку можу сказати одне - недарма у вашої політичної партії на сьогодні рейтинг на рівні 2%. З такими неадекватами іншого й бути неможе.

( Євген Шевченко )

24 лютого 2017
22:13 - Алекс Жук ТОП-15 найкращих пам’яток культури України 1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного неф...

ТОП-15 найкращих пам’яток культури України
1 місце. Іллінська церква Свято-Ілліньского чоловічого монастиря. Розписи головного нефу зсередини, Одеса.


2 місце. Купол і розписи стелі Семінарської церкви. Пам’ятка є частиною комплексу резиденції митрополитів Буковини та Далмації, який занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, Чернівці.

...


3 місце. Святогірський монастир. Донецька область, Святогірськ.


4 місце. Комплекс споруд Хотинської фортеці XIII–XVIII ст. Чернівецька область, Хотин.


5 місце. Аккерманська фортеця XV ст. вночі, Одеська область, Білгород-Дністровський.


6 місце. Мовчанський монастир XVI–XIX ст. Путивль, Сумська область.


7 місце. Арка та спуск з урвища в Куяльнику. Кінець ХІХ ст.


8 місце. Свято-Успенська Почаївська Лавра. Тернопільська область, Почаїв.


9 місце. Миколаївський монастир (1772–1806). Закарпатська область, Мукачеве.


10 місце. "Будинок із химерами" (1901–1903), Київ.

11 місце. Острів Хортиця. Запоріжжя.

12 місце. Одеський національний академічний театр опери та балету. м.Одеса

13 місце. Херсонес Таврійський. АР Крим. (тимчасово окупована територія)

14 місце. Заповідник Кам'яні Могили. с. Новокрасновка, п. Назарівка

15 місце. Кисельова балка. Станично-Луганський р-н, Луганська обл

— разом з Ігором Насаликом та .
( Алекс Жук )
20:05 - Vyacheslav Abroskin Сьогодні ми з "Лігою майбутніх поліцейських" були у Волновасі. Діти з Авдіївки, Мар'їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалику п...

Сьогодні ми з "Лігою майбутніх поліцейських" були у Волновасі. Діти з Авдіївки, Мар'їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалику презентували організацію своїм одноліткам Волновахи та Нікольського. Вкрай важливо, що саме діти цього району виступили засновниками Ліги. Та й сьогодні 600 дітей побачили один одного та об'єднались в дружний молодіжний рух.

Більшість з цих дітей вже третій рік живе під обстрілами бойовиків. Попри все вони навчаються в школах та мріють бути відпові...дальними громадянами своєї країні.

Два роки тому ми стали помічниками наших дітей Донеччини. Ми виступили свого роду комунікаторами між молодими громадянами України та дорослими, аби разом створювати нову країну, щоб молодь бачила те прекрасне, що є в нас, та розуміла, що зараз відбувається на Донеччині. Вже частина дітей, які стали засновниками Ліги, стали курсантами Національної академії внутрішніх справ України, студентами інших провідних вишів. Ми відкриті для зустрічей та готові й надалі у всьому допомагати нашим дітям.

( Vyacheslav Abroskin )
18:14 - Володимир Парасюк Сьогодні разом з Єгор Соболєв, Тарас Пастух, Лев Підлісецький, Анатолий Виногродский та ін. відвідали Вуглегірську ТЕС, яка є у 10...

Сьогодні разом з Єгор Соболєв, Тарас Пастух, Лев Підлісецький, Анатолий Виногродский та ін. відвідали Вуглегірську ТЕС, яка є у 100% державній власності.

З почутого і побаченого:

1. Вугілля вдосталь. Його доставляють з шахт, які знаходяться на підконтрольних українських територіях....
2. Ніяких відключень не буде. Все працює стабільно і впевнено.
3. Час від часу, прилітають ворожі снаряди.
4. На підприємсті працює більше 2000 працівників з середньою зарплатнею 9000 грн.
5. ТЕС прибуткова і рентабельна.

Питання:

Чому тільки Ахметову з його ДЕТЕКом завжди так погано? І чому хочуть приватизувати Вуглегірську ТЕС?

( Володимир Парасюк )
15:52 - Єгор Соболєв Перевірили роботу Вуглегірської ТЕЦ. Вугілля більш ніж на три місяці. Постачання йде з української території. Залізниця, що поєдну...

Перевірили роботу Вуглегірської ТЕЦ.

Вугілля більш ніж на три місяці. Постачання йде з української території. Залізниця, що поєднувала станцію з окупованими Вуглегірськом і Дебальцевим, зруйнована.

Заїхали потім у гості до захисників Світлодарської дуги, вони питають чи ніхто не нападає на редути, якими перерізана торгівля з окупованими територіями. Сказали, що якщо треба - прийдуть захищати.

...

Ми сказали, що поки не треба. Лише поскаржилися на більшість в Парламенті, що не хоче ухвалювати закон, який заборонить торгівлю на крові. Вирішили, що ми в цій Верховній Раді як проукраїнськи налаштовані громадяни на окупованих територіях

( Єгор Соболєв )
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.