Донецьк Live

   

19 січня 2017
10:25 - Roman Sinicyn Вчора і сьогодні в Оболонському суді відбувається слухання з приводу обрання запобіжного заходу Миколі Щуру. Бізнес-партнеру Юри Є...

Вчора і сьогодні в Оболонському суді відбувається слухання з приводу обрання запобіжного заходу Миколі Щуру.

Бізнес-партнеру Юри Єнакієвского, за деякими данними одному з ключових тітушководів Києва 13-14 років, чоловіку моделі Сніжани Онопки.

Тут докладна історія:...
https://www.facebook.com/romabra/posts/10202442612104731

Так вот під судом вчора тусувались пару десятків рил специфічного контингенту.
З поламанами вухами і збитими костяхами. Ну така типова "громадськість".
З мегафонами і плакатами про "ментовский беспредел" і в "райвідділах бють людей".

( Roman Sinicyn )

18 січня 2017
12:08 - Бондар Михайло Блокпост пам’яті. У будівлі Верховної Ради проходить виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі в 2014 році. Вітр...

Блокпост пам’яті.
У будівлі Верховної Ради проходить виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі в 2014 році.
Вітрини заповнені артефактами та предметами, зібраними на полі бою поряд із тілами загиблих українських військових, у ході місії "Евакуація 200" Міністерства оборони України, яка розпочалася 1 вересня 2014 року та триває досі. Кишенькові іконки, натільні хрестики, уривки документів, шеврони та інші особисті речі представлені в експозиції, на внутрішній... поверхні кришки кожної з вітрин розміщені фотографії з місць, де ці речі були зібрані – курган Савур-Могила, Іловайськ, Дебальцеве. ,є також речі, які передали родини загиблих Героїв.
Окрім того, на виставці представлені персональні вітрини загиблих в "неоголошеній війні" добровольців, бійців збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України.
Пам’ятаємо!!! Болить серце за кожного!!! Дякуємо вам, хлопці!!! Вибачте нас всіх!!Слава Героям!!
Низький уклін родинам!!!
Деякі депутати мають кожного дня ходити повз таких стендів, щоб не забували, що в країні війна, мають кожного дня дивитись в світлі очі кращих синів України, які поклали своє життя, дивитись в очі їхнім матерям.

( Бондар Михайло )

17 січня 2017
Найактуальніші новини Донецьк та Донецької області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Донецьк, репортажі з місця подій Донецьк, економіка Донецької області, політика Донецьк, культурне життя, спорт в Донецьку.